הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> סקירות שוק ההון >> מדד ה-S&P 500 סוגר בשיא כל הזמנים בפעם ה-4 ברציפות! מאת שלמה קופר 27.12.2013

מדד ה-S&P 500 סוגר בשיא כל הזמנים בפעם ה-4 ברציפות! מאת שלמה קופר 27.12.2013

מדדי וול סטריט

מאת: שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות"
המניות בוול-סטריט עלו ביום חמישי, כאשר הדאו וה-S&P 500 מסיימים בשיא כל הזמנים, בעוד המניות הקמעונאיות רצו למעלה על רקע נתוני מכירות חזקים בעונת החגים. עם סימן נוסף  חיובי לצמיחה הכלכלית, מספר דורשי האבטלה בפעם הראשונה נפל ב-42 אלף בשבוע האחרון לרמה של 338 אלף, הרמה הנמוכה ביותר מזה כמעט חודש. האנליסטים ציפו לקריאה ברמה של 345 אלף דרישות אבטלה חדשות. מדד ה-S&P 500 הצליח לרשום את שיא כל הזמנים הרביעי ברציפות, כאשר הוא סוגר בעליה של 0.5%, בעוד מדד הדאו-ג'ונס משיג את שיא כל הזמנים השישי ברציפות אתמול, רצף השיאים החדשים הארוך ביותר מאז מרץ.
המניות הקמעונאיות נשארו תחת אור הזרקורים בעוד עונת החגים מתקרבת לסיומה. נתונים שפורסמו אתמול ע"י מאסטרקארד מצביעים על כך שרכישות הקונים בין ה-1 בנובמבר ל-24 בדצמבר עלו ב-2.3%. נתונים אלו שמו אתמול קץ לחששות כי עונת הקניות לחגים האחרונה היתה חלשה.
סקטור הקמעונאות קפץ ב-0.8%. מניית אורבן אאוטפיטר (URBN) עלתה ב-2.2% לרמה של 37.55$ והיתה אחת המניות החזקות ב-S&P 500. אמזון.קום (AMZN) השייכת אף היא לסקטור עלתה ב-1.3% לשיא של 404.39$.
מחזורי המסחר היו נמוכים. 3.3 מיליארד מניות בלבד נסחרו בבורסות ארה"ב, משמעותית מתחת לממוצע של 6.2 מיליארד מניות שהחליפו ידיים החודש.
מניות האנרגיה הצטרפו לחגיגת הקניות ונסחרו למעלה. אסקון מובייל (XOM) עלתה ב-1.7% וסיימה ברמה של 100.90$ ותרמה בכך לעליות במדד הדאו-ג'ונס. במקביל מניית שברון (CVX), מניית דאו נוספת, עלתה ב-1.1% וסגרה ברמה של 124.81$.
שישי:  היומן הכלכלי בסוף שבוע המסחר המקוצר יהיה ריק כמעט לחלוטין מלבד נתוני מלאי הנפט השבועי שיתפרסם בשעה 11:00 ועשוי להשפיע על מניות האנרגיה.
אחרי הנעילה: מניית WPCS זינקה בשעות המאוחרות ב-20% לרמה של 1.81$ במחזורי מסחר כבדים לאחר שהפירמה אמרה כי חטיבת המסחר שלה שיחררה גרסת בטה לתוכנה שתאפשר לסוחרים לאסוף מידע ולבצע עסקאות על המטבע הוירטואלי השנוי במחלוקת הביטקוין, ב-5 זירות מסחר שונות.
במערכות המסחר שלהם, מטבע הביטקוין נסחר לאחרונה סביב 810$ לחתיכה. במהלך דצמבר בלבד, מחיר המטבע הדיגיטלי נסחר בתנועות חדות כאשר הוא מזנק לשיא של 1,240$ ונוחת למטה לרמה של 455$.

 

שלמה קופר, אנליסט ראשי "מכללת מגמות"

מבצע

 
אזהרה! מטרת המידע המועבר בדף זה ("המידע") הינה למטרה לימודית בלבד, להרחבת ידע כללי בשוק ההון בכלל ובשימוש בשיטות מסחר ובשיטת הניתוח הטכני בפרט. מובהר בזאת כי החברה, מנהליה, עובדיה, בעלי המניות ומי מטעמה, אינם בעלי רישיון יועץ ו/או מנהל תיקים על פי הדין הישראלי, ואינם מתיימרים לייעץ לכל אדם בקשר עם כדאיות רכישה, מכירה אחזקה והשקעה בני"ע ונכסים פיננסיים. אין לראות במידע משום המלצה או חוות דעת כאמור וכל המקבל החלטה כלשהי על סמך המידע עושה זאת על אחריותו בלבד. דע כי המידע אינו יכול להוות תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם, וכי השקעה בניירות ערך ובנכסים פיננסיים עלולה להוביל להפסדים. לחברה, מנהליה, עובדיה ומי מטעמה יכול ויהיה עניין אישי בכל נושא הקשור במידע ויכול והם מחזיקים בני"ע ספציפי או מסוג המוזכר במידע. המשתמש במידע מוותר על כל זכות תביעה וכל טענה כלפי החברה ו/או מי מטעמה. 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.