הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> תחרות הסוחרים הגדולה למסחר בוול סטריט >> סיכום השבוע השניים עשר בתחרות הסוחרים הגדולה נכון ליום 26.3.2014

סיכום השבוע השניים עשר בתחרות הסוחרים הגדולה נכון ליום 26.3.2014

השבוע הסתיימה ההרשמה לתחרות ואנחנו נכנסים לישורת האחרונה של התחרות, אנחנו רוצים להודות לכל הנרשמים לא ציפינו לכמות כזו אדירה של מתחרים.

בדומה לשבועות הקודמים גם השבוע אנחנו רואים מהפך בראש הרשימה ובמאבק צמוד בין המקומות הראשונים, מה שאומר שכנראה עדין לא מאוחר לנסות, להלן החמישייה הפותחת בסיכום השבוע השניים עשר של התחרות:


1) ואברהם ו.  שהשיג עד עתה תשואה של 35.32%
2) ויטלי ר.   שהשיג עד עתה תשואה של 26.61%
3) רמי א.   שהשיג עד עתה תשואה של 25.60%
4) רונן כ.  שהשיג עד עתה תשואה של 25.58%
5) יוסי ש. שהשיג עד עתה תשואה של 16.04%

 

בלי ספק תוצאות מדהימות לכל הדעות !!! יחד עם זאת ניתן להניח שעוד יהיו שינויים בצמרת משום שסביר להניח שמבחינה אסטרטגית, ככל שתתקדם התחרות, יצוצו אלו שאינם נמנים בצמרת הגבוהה וינסו לשפר את מיקומם בתחרות ע"י לקיחת פוזיציות בעלות סיכון-סיכוי יותר גבוה (בחירת מניות שיכולות לנוע גם עשרות אחוזים ביום) והגדלת גובה ההימור עליהם. צעדים מעיין אלו יכריחו גם את הסוחרים שבצמרת להמשיך וליטול על עצמם סיכונים לא מבוטלים עד הרגע האחרון מתוך חשש מתמיד למעמדם. סיכונים שעשויים להצליח אך גם להיכשל.
התחרות נמשכת, בואו להוכיח לעצמכם ולכולם שאתם הסוחרים הטובים ביותר ולזכות בפרסים מדהימים. תוצאות התחרות הינן באדיבות ובאחריות חברת שורט טרייד.
בהצלחה למשתתפים !
ט.ל.ח.
הנתונים מתייחסים לסוף יום המסחר 26.3.2014

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>
סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.