הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> הודעות בורסה >> חברת מגדלי הים התיכון, החברה ה-100 בתחום הנדל"ן פתחה הבוקר את המסחר בבורסה לניירות ערך

חברת מגדלי הים התיכון, החברה ה-100 בתחום הנדל"ן פתחה הבוקר את המסחר בבורסה לניירות ערך

11-03-2014

 הבוקר, 11 במרץ 2014, התקיים בבורסה לניירות ערך טקס פתיחת מסחר לרגל רישומה לבורסה של חברת מגדלי הים התיכון. רשת מגדלי הים התיכון היא חברה יזמית בתחום הדיור המוגן, הפועלת מזה 30 שנה. החברה מפעילה 5 בתי דיור מוגן ברחבי הארץ, ומתכננת להקים בית שישי. מניות החברה צפויות להיכנס במסגרת המסלול המהיר למדד יתר-50.

 

בטקס, שהתקיים בהשתתפות הנהלת החברה והנהלת הבורסה, אמר מוטי קירשנבאום, יו"ר "מגדלי הים התיכון": "זהו אירוע מרגש עבורנו. אנו מודים לציבור המשקיעים על היענותו הגבוהה להנפקת  חברת  מגדלי הים התיכוןהחברה ורואים בביקושים הגבוהים שנרשמו בהנפקה הבעת אמון של שוק ההון בפעילות החברה, בעסקיה ובפוטנציאל הטמון בה. אנו בטוחים כי ההנפקה תהווה צעד משמעותי בצמיחת החברה. הפיכתה לחברה ציבורית תאפשר לנו לשפר עוד יותר את השירות עבור הדיירים שלנו, הנכס החשוב ביותר של מגדלי הים התיכון, ולהמשיך להוביל את שוק הדיור המוגן בישראל ".

 

חני שטרית בך, סמנכ"ל בכיר ומנהלת המחלקה הכלכלית בבורסה לניירות ערך, אמרה כי "מגדלי הים התיכון" היא החברה ה-100 בענף הנדל"ן. 20% מהחברות הנסחרות בבורסה הן חברות נדל"ן. אנחנו אמנם מעצמת הייטק אך הישראלים אוהבים נדל"ן וניתן לראות זאת מתוצאות ההנפקה של החברה. מגדלי הים התיכון היא לא חברת נדל"ן רגילה, זוהי חברה שיוזמת ומפעילה בתי דיור מוגן. לכולנו הורים מבוגרים ואנו מכירים בחשיבות הדיור המוגן, ומקווים כי ייבנו עוד הרבה בתים כאלה." יוסי ביינארט, מנכ"ל הבורסה הוסיף כי זוהי פתיחת המסחר הראשונה שהוא משתתף בה "ואני מקווה ובטוח שיהיו עוד הרבה כאלה".

 

בתמונה מימין לשמאל: רון מלכא, מ"מ יו"ר הבורסה, יוסי שטיינמן, דירקטור במגדלי הים התיכון, בוריס לוין, סגן יו"ר דירקטוריון  מגדלי הים התיכון, בטי קפלן, מנהלת בית מגדלי הים-התיכון צומת סביון, דורון ארנון, מנכ"ל רשת מגדלי הים התיכון, מוטי קירשנבאום, יו"ר החברה חני שיטרית בך, סמנכ"ל בכיר ומנהלת המחלקה הכלכלית,  יוסי ביינארט, מנכ"ל הבורסה.

 

קרדיט לצלם: ישראל מלובני

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.