הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> הודעות בורסה >> הודעת בורסה 27.10.2013

הודעת בורסה 27.10.2013

27-10-2013

פתיחת ענפי על לחברות הבורסאיות

בשנים האחרונות פועלת הבורסה על מנת לממש את חזון ההייטק ולהפוך למרכז בינלאומי לרישום ומסחר חברות טכנולוגיה וחברות ביומד. כיום נסחרות בבורסה כ- 135 חברות הייטק. כחלק מיישום חזון זה הותאם הסיווג הענפי של הבורסה לסיווגים המקובלים בעולם על פי חברות מדדים ומפיצי מידע בינלאומיים , כך שניתן יהיה לבצע השוואה בין השווקים השונים. בנוסף הוגדרו ארבעה ענפי-על: הייטק, פיננסי, ריאלי ומכשירים פיננסים. החברות הבורסאיות יסווגו לענפי על אלה, על פי הסיווג הענפי שלהם. חלוקה זו מסייעת בהידוק הקשר בין ענפי העל ובין מדדי הבורסה הסקטוריאליים כגון בלוטק-50 ופיננסים. היא תדגיש את מגוון החברות הנסחרות, תבדל את המכשירים הפיננסיים, ותאפשר לבורסה לספק נתונים מצטברים מדויקים אודות שווי שוק, מחזורי מסחר וכו' בהתאם לסקטורים השונים.

החלוקה לענפי העל ופרסומה באתר הבורסה יחל ב- 3 בנובמבר, 2013.
מצ"ב חוזר המפרט את הענפים וענפי העל השונים:

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.