הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> הודעות בורסה >> הודעה לעיתונות הגדלת יחס פקודות-מחזורים במחוללי ציטוטים בנגזרים

הודעה לעיתונות הגדלת יחס פקודות-מחזורים במחוללי ציטוטים בנגזרים

11-03-2014 

דירקטוריון הבורסה, בישיבתו ב-27 בפברואר 2014, אישר להגדיל את יחס פקודות-מחזורים המרבי של מחוללי ציטוטים בנגזרים, מ-7:1 ל-11:1 וכן להגדיל את היחס של מחולל ציטוטים המופעל על ידי עושה שוק באופציות על מניות, מ-8:1 ל-13:1.

 

תאריך התחלת ההפעלה – 17/3/2014.

 

מחולל ציטוטים הוא תוכנת מחשב באמצעותה ניתן לשלוח למסחר בבורסה מספר רב של פקודות, תוך פרק זמן קצר, על-פי אלגוריתם שנקבע בתוכנה. מפעילים של מחוללי ציטוטים מזרימים למסחר בנגזרים פקודות ביקוש והיצע רבות, ובכך תורמים לשיפור הנזילות והסחירות בבורסה.

יחס פקודות מחזורים הוא היחס בין מספר הפקודות המוגשות למסחר בנגזרים באמצעות מחולל ציטוטים מסוים, לבין מספר הנגזרים שנכללים בעסקאות שנוצרו מאותן פקודות, ביום מסחר כלשהו.

 

לדברי רובי גולדנברג – סמנכ"ל בכיר, מנהל מחלקת מסחר ונגזרים: "החלטת דירקטוריון הבורסה תואמת לרוח המלצות וועדת בן חורין בדבר הצורך לעודד מסחר אלגוריתמי בתדירות גבוהה. השיפור המתמיד בתשתיות המסחר והתקשורת של הבורסה מאפשר כעת להגדיל את יחס פקודות-מחזורים ובכך לתרום להגדלת הנזילות והסחירות בנגזרים."

 

 

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.