הוסף למועדפים שלח ל-WhatsApp שלח לחבר
שתף את חבריך בפייסבוק בדף זה
שוק ההון >> הודעות בורסה >> הודעה לעיתונות-הבוקר פתחו הנהלת אופקו ושר המדע את המסחר בבורסה לרגל הרישום הכפול של חברת אופקו בבורסה

הודעה לעיתונות-הבוקר פתחו הנהלת אופקו ושר המדע את המסחר בבורסה לרגל הרישום הכפול של חברת אופקו בבורסה

21-08-2013

שלום רב, 

הבוקר התקיים בבורסה בתל-אביב טקס פתיחת מסחר לרגל הרישום הכפול של חברת אופקו, במעמד שר המדע הטכנולוגיה והחלל, הנהלות חברת אופקו וחברת פרולור והנהלת הבורסה

שר המדע, הטכנולוגיה והחלל, יעקב פרי אמר כי "הרישום הכפול של חברת אופקו בבורסה הינו עוד שלב במהלך לשים את ישראל כמובילה בינלאומית של תחומי הביו-פארמה. אין זה דבר של מה בכך עבור חברה בינלאומית להירשם בבורסה בתל אביב, במיוחד בעת הנוכחית של סערות איזוריות וכלכליות, דבר המאשש את חוסנה של מדינת ישראל. אני מקווה כי הרישום של חברת אופקו יהיה הסנונית הראשונה לחברות בינלאומיות נוספות".

ד"ר פיליפ פרוסט, יו"ר ומנכ"ל אופקו אמר כי "אנחנו באופקו מאמינים שאנו מרוויחים מהכישרון והניסיון של פרולור. המיזוג של פרולור לאופקו זו דוגמא טוב למה ששיתוף פעולה בין ישראל ולארה"ב ובין מדינות נוספות יכול להניב. פורולור היא חברה המכילה אנשים מוכשרים ומקצועיים המהווים בעיני דוגמא ללב ולנשמה של ישראל והמוח הישראלי. מה שישראל צריכה היום זה 10 חברות כמו טבע, לא מספיקה אחת. אני יודע שפרולור, יחד עם אופקו, תהפוך להצלחה כדוגמת טבע, בעתיד הקרוב, ומעניין לראות שיש כאן חברות נוספות עם פוטנציאל זהה. המוח הישראלי לא מפסיק להפתיע ובהחלט שווה לימוד והשקעה".

מנכ"ל הבורסה, אסתר לבנון אמרה כי "זהו יום מיוחד לבורסה. הרישום הכפול של אופקו מהווה הכרה במעמד המיוחד שיש לסקטור הביומד בבורסה בתל אביב והבעת אמון בשוק ההון הישראלי. בשנים האחרונות הצליחה הבורסה להפוך למרכז עבור חברות ביומד. בסוף 2005 היו רשומות בבורסה 12 חברות ביומד, כיום רשומות 59 חברות, מתוכן 7 ברישום כפול. זהו הסקטור הגדול ביותר בבורסה מבחינת מספר החברות וגדול יותר ממה שקיים בבורסות האירופאיות".

בתמונה מימין לשמאל:

שי נוביק, מנכ"ל פרולור; ד"ר פיליפ פרוסט, יו"ר ומנכ"ל אופקו; אסתר לבנון, מנכ"ל הבורסה; יעקב פרי, שר המדע, הטכנולויגה והחלל וד"ר רון מלכא, מ"מ יו"ר דירקטוריון הבורסה.

 

הודעות בורסה

קרדיט לצלם: משה שי.

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

צור קשר

מלאו פרטיכם ונציגינו ישוב אליכם בהקדם. צור קשר – 072-3340726

הנני מסכים לקבל פרסומים וסקירות לפי חוק התקשורת >>

ניווט בקטגוריה זו

סוחר בוול סטריט ? משלם יותר מסנט למניה ? בוא לגלות את המבצעים החמים שלנו

הרשמה לניוזלטר

חדש באתר

 

כל הזכויות שמורות © 2010 לחברת בסט-טריידר Best Trader  | כתובת לדואר: ת.ד 5864 הרצליה | 072-3340747 | מפת אתרתנאי שימוש | אזהרה |  תקנון דיוור | החלפת קישורים

Best Trader בגוגל +

הנני מאשר ומסכים כי הפרטים הנ"ל ישמשו את חברת Best Trader לצורך שליחת ו/או העברת מידע בדואר אלקטרוני על קורסים, אירועים ופעילויות שמתקיימות על ידי חברת Best Trader, וכי בכל עת אוכל לבטל את הסכמתי זו ע"י שליחת הודעה.